Asır Kuruyemiş Bayiliği


Bayimiz olacak işletmecilerimiz, hem işletme standartlarını hem de koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için şubeyi açmadan önce 1 haftalık eğitim programına tabi tutulmaktadır. Bu eğitim, bayi açıldıktan sonra da uzaktan iletişim ile sürekli devam etmektedir.

Böylece işletmecilerimiz, hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyonla yapabilmekte ve kendi ekiplerini kendileri eğitebilmektedirler. Doğal Ürünler sektöründe çok deneyimli ve konusunda uzman Yönetici kadrosuna sahibiz.

Yöneticilerimiz, açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.

Eğer Mağazacılık Tecrübem Yok, Karar Veremiyorum Diyorsanız
Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız
Düşük yatırım bütçesine sahipseniz
Mağazacılık tecrübem yok diyorsanız

HAKKIMIZDA

Asır Kuruyemiş, bitki çayından kuru meyveye, sirkeden kuruyemişe kadar birçok doğal ve sağlıklı ürünü siz değerli müşterilerine sunmuştur. Ayrıca ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişleterek sizlere daha fazla ürün sunmaya devam etmektedir.

Tüm çalışanlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektedir. Bu nedenle en uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz ürünlerimizin, en temiz, en kaliteli ve en güvenilir şekilde sizlere ulaşması için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Size

AKTAR ÜRÜNLERİYLE BİRLİKTE SATIŞ YAPACAĞINIZ KURUYEMİŞ DÜKKANI AÇMA İMKANI

Sunuyoruz

Projelerimizden Bazıları

Asır Kuruyemiş olarak, kuruyemiş alanında birçok ürünü üretiyor veya tedarik ediyoruz.

Eğitim Garantisi

Bir aktarda olması gereken tüm ürünleri tek tek anlatarak eğitim veriyoruz. Satılmayan ürünleri satılanlarla değiştiriyor, ürünlerimizin arkasında duruyor ve aklınıza gelen tüm soruları cevaplandırıyoruz.


Uzman kadromuz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, modern üretim anlayışımız ve müşteri merkezli çalışmalarımız ile ülkemizin her yerinde şubeler açma hedefinde olan Asır Hekim, “Asırlardan Gelen Şifa” sloganı ile aktar sektörünü tüm Türkiye’ye yaymayı amaçlamaktadır.

BAŞVURU FORMU

Şimdi hemen başvuru formunu doldurun sizinle en kısa sürede irtibata geçelim.
HEMEN BAŞVUR